Drukarka ekranowa z butelkami CNC
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Dongguan Chiny |
| Nazwa handlowa: | SENNY |
| Orzecznictwo: | CE SGS |
| Numer modelu: | SRS1669 |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Na palecie |
| Czas dostawy: | jeden miesiąc |
| Zasady płatności: | TT lub LC |
| Możliwość Supply: | 10pcs/miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
opis produktu
Drukarka sitodrukowa CNC do butelek z dozownikiem z utwardzaniem IR do butelek z dozownikiem i kubków treningowych 1-6 kolorów
- Model nadaje się do drukowania tuszami termoutwardzalnymi w różnych kolorach na plastikowych, metalowych, szklanych butelkach z dozownikiem i butelkach na wodę o zróżnicowanych kształtach.
- Maszyna wykorzystuje cyfrowy serwonapęd do realizacji różnych funkcji i drukowania, a także może z łatwością realizować drukowanie 360 stopni produktów o różnych kształtach.
- Maszyna przyjmuje zintegrowaną strukturę obrotnicy. Produkt jest obracany do różnych stanowisk roboczych w jednym mocowaniu, aby realizować funkcje podawania, pozycjonowania, obróbki powierzchni, drukowania, utwardzania i rozładowywania. Produkt nie jest łatwy do zarysowania, a dokładność drukowania wynosi aż ±0,1 mm.
- Maszyna może być wyposażona w funkcję kontroli gotowego produktu w celu odrzucania niekwalifikowanych produktów zamiast ręcznej inspekcji.
- Podajnik może być podłączony bezpośrednio do urządzenia do produkcji butelek lub do automatycznego rozdzielacza butelek zamiast ręcznego podawania.
- Po drukowaniu gotowy produkt trafia do pieca suszącego o maksymalnej temperaturze 120°C i jest wypiekany przez 10 minut przez manipulator, co zapewnia pełne utwardzenie.
Specyfikacje techniczne
| Specyfikacja/Model | SRS1669-IR8640 |
| Kolor druku | 6 |
| Stanowisko | 16 |
| Prędkość druku | Do 40 szt./min |
| Średnica 360° | 13-65 mm |
| Wysokość butelki | 20-220 mm |
| Długość druku | 200 mm |
| Wysokość druku | 120 m |
![]()
![]()
![]()



