Maszyna do drukowania plastikowych butelek SGS, 20 sztuk/min Sprzęt do druku ekranowego
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Dongguan Chiny |
| Nazwa handlowa: | SENNY |
| Orzecznictwo: | CE SGS |
| Numer modelu: | SRS1669-DR6C |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Na palecie |
| Czas dostawy: | jeden miesiąc |
| Zasady płatności: | T/T i LC |
| Możliwość Supply: | 10pcs/miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
opis produktu
Automatyczna maszyna do pieczętowania cieplnego Przenoszenie ciepła i 4-kolorowy serwo napęd do druku na ekranie jedwabnym dla skomplikowanych kształtów butelek
Specyfikacje techniczne (Ile kolorów można wydrukować przy użyciu tej serwo napędowej rotacyjnej maszyny do druku ekranowego?)
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Drukarnie | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Średnica produktu | Formy nieregularne 20-100 mm | cylindryczne 20-100 mm |
| Prędkość druku | Do 45 sztuk/min |
| Maks. powierzchnia druku | L250mm X W160mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Ciśniarka powietrza | 6-7 barów |
| Władza | 380V 50/60HZ |
Zastosowanie:
Maszyna to wielofunkcyjna rotacyjna wielobarwna maszyna do druku ekranowego.cylindryczna czapka butelki wina, wyrób z rur, zapalniczka, rurka gumowa, polidrzewo, szminka, płaska powierzchnia itp. Z łatwą obsługą, precyzyjną pozycjonowaniem, wysoce automatyczną i szybką drukowaniem.
Charakterystyka:
1Mniej narzędzi, łatwa obsługa, niska konserwacja i wysoka dokładność.
2. Kontrolowane przez PLC i wyświetlacz ekranu dotykowego, z rodzajami systemu monitorującego, aby zapewnić stabilną i bezpieczną pracę maszyny przy dużej prędkości.
3. Zgodnie z cechami produktów, maszyna ta może być wyposażona w rodzaje funkcji takich jak:
Wartość wprowadzenia i wyprowadzenia wyrobu w pionie lub w poziomie
Orientacja,
urządzenie antystatyczne,
Wstępna obróbka płomieniem,
Automatyczny rejestr wstępny i główny,
Żadnego artykułu, żadnego wydruku.
Konwencjonalny system utwardzania UV lub LED UV itp.
Opcjonalna integracja różnych procesów, tj. jednostki pieczkowania ciepłego, etykietowania, transferu ciepła i lakierowania.
Ogrzewanie ekranu do termoplastycznych atramentów.
Wszystkie elementy pochodzą z Niemiec, USA i Japonii, aby zapewnić jakość maszyny i stabilność druku.
Możemy dostosować maszynę do specjalnych produktów.
Urządzenie kręcające UV
![]()
Próbki druku
![]()



