6 stacji 25 sztuk/min Maszyna do druku na ekranie wielobarwnym ISO dla czapki
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Dongguan Chiny |
| Nazwa handlowa: | SENNY |
| Orzecznictwo: | CE SGS |
| Numer modelu: | SRS1669-D6C |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Na palecie |
| Czas dostawy: | jeden miesiąc |
| Zasady płatności: | T/T i LC |
| Możliwość Supply: | 10pcs/miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
opis produktu
CE ISO Multicolor Screen Printing Machine Servo Drive dla skomplikowanych kształtów butelek, czapek, słoików
Zastosowanie:
Jest to wielofunkcyjna rotacyjna wielobarwna maszyna do druku ekranowego. Jest ona głównie używana do drukowania wzorów i słów na nieregularnych butelkach, czapkach i słoikach.kolba stożkowa, słoiki z śmietanką i tak dalej.
Z łatwą obsługą, precyzyjną pozycjonowaniem, wysoce automatyczną i szybką drukowaniem.
![]()
Charakterystyka:
Maszyna serwo napędzana.
Max 6 kolorów druku.
Kontrola tolerancji: w zakresie 0,2 mm
Maksymalna prędkość: 45 sztuk na minutę.
Specyfikacje techniczne
| Model | SRS829-D | SRS1033-D | SRS1249-D | SRS1669-D | SRS829-DR | SRS1039-DR | SRS1249-DR | SRS1669-DR |
| Drukarnie | 2 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 4 | 6 |
| Średnica produktu | Formy nieregularne 20-100 mm | cylindryczne 20-100 mm |
| Prędkość druku | Do 45 sztuk/min |
| Maks. powierzchnia druku | L250mm X W160mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Ciśniarka powietrza | 6-7 barów |
| Władza | 380V 50/60HZ |
Ramię mechaniczne:
![]()
Oczyszczanie płomieniem:![]()



