12-kolorowa maszyna do sitodruku rurowego 5000 szt./godz. 250x200mm do pojemników
Szczegóły Produktu:
| Miejsce pochodzenia: | Dongguan Chiny |
| Nazwa handlowa: | SENNY |
| Orzecznictwo: | CE SGS |
| Numer modelu: | SL1266-R |
Zapłata:
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
|---|---|
| Cena: | negotiable |
| Szczegóły pakowania: | Na palecie |
| Czas dostawy: | jeden miesiąc |
| Zasady płatności: | T/t lub l/c |
| Możliwość Supply: | 10pcs /miesiąc |
|
Szczegóły informacji |
opis produktu
1-12 Maszyna do druku ekranowego z rur kolorowych do pojemników z rur plastikowych lub szklanych
Ta maszyna jest specjalnie zaprojektowana do druku rur, klient może wybrać ile kolorów chcą od 1 do 12. SL1266-R również można skonfigurować z systemem Hot-stamping, system etykietowania,system plazmowy lub system UV-LED.
Cechy produktu:
* Liniowa kombinacja struktury jednostkowej: możliwość dodawania do osiem kolorystycznych linii.
*Maszyna jest sterowana przez PLC i panel dotykowy, który jest łatwy w obsłudze z doskonałym systemem ostrzegania.
*Części do podania obejmują: pas do podania i rękę maszyny do wyboru boków.
*Jednostka gospodarza wybierania boków maszyny napędzana serwomotorem,rotacja do usuwania pyłu okrągłego pojemnika i oczyszczania płomieniem.
*Oczyszczanie płomieniem okrągłych, eliptycznych i prostokątnych pojemników
*Urządzenie do ustawiania pozycji
*Drugi raz pozycjonowanie do druku.
*Elektroniczny podnośnik do wycierania.
* Utwardzanie UV za pomocą obracającego się okrągłego pojemnika napędzanego przez silnik stopniowy.
*Elektroniczny system UV: urządzenie do swobodnego regulacji światła ((LED UV system utwardzania może być zamiennikiem)
*Wybór boków pojemników eliptycznych i kwadratowych dla sekcji maszyny pomocniczej
* Części wyjściowe: ręcznik maszynowy do kontenera stojącego i pasa
*Zgodne z normą CE.
Specyfikacja techniczna:
| Średnica butelki okrągła | Dia.20mm do Dia.100mm |
| Wysokość butelki | Od 50 mm do 280 mm |
| Maks. powierzchnia druku | L250mmxW200mm |
| Max.Szybkość druku | Do 5000 sztuk/h |
Przykład obrazu:![]()



